Hakkımızda

VİZYON :

konyastatik210.000 m2 açık 6.800 m2 kapalı alanda 2001 yılı itibari statik Toz boya da tedarikçi firmalara fason üretimi ile hizmet vermektedir .

Geçen zaman içerisinde “SAC”a şekil vererek kayzer markası ile ürün portföyüne Elektrik Kompanzasyon Elektronik Otomasyon Panoları yanı sıra Rack Kabinet ve Yangın Dolabını ekleyerek, yoluna devam etmektedir.

konyastatik2 hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermiştir, en değerli başarı unsuru olarak da insan gücünü görmektedir.

 

MİSYON :

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde anlamak, yerine getirmek, müşteri ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini garanti altına almak.

Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın eğitim yolu ile bireysel gelişimlerini arttırarak sürekli gelişmemize katılımlarını sağlamak ,

Partnerlerimiz ile birlikte iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak ,

Müşterilerimizin memnuniyetini ve hizmet kalitemizi etkileyen tüm süreçleri teknolojik gelişimleri de takip ederek sürekli iyileştirmek ve geliştirmek ,

Tüm çalışanlarımızın birbirleri ile olan iş ilişkilerinde saygı ve güven ortamı yaratmak ,

Müşterilerimiz tarafından yazılı veya sözlü iletilen tüm öneri, talep ve şikayet gibi geri bildirimleri kayıt altına almak, incelemek ve çalışmakta olduğumuz ilgili pazarların tüketici kanun  yönetmelikleri çerçevesinde kalıcı çözüm sağlamak amacı ile azami gayreti göstermek.  

kalite